Savjetnik za zapošljavanje u telekomunikacijskoj industriji (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • comcross croatia d.o.o. za projektiranje, izvođenje i održavanje tehničkih sustava
  • Adresa: Vinkovačka cesta 68, 31000 Osijek
  • Web: http://www.comcross-croatia.hr

comcross croatia d.o.o. je tvrtka koja se bavi projektiranjem i izgradnjom telekomunikacijskih mreža u Hrvatskoj i Njemačkoj. Tvrtka svoj ugled gradi kvalitetnom radom i profesionalim i odnosom prema svojim zaposlenicima, partnerima, kupcima i cijeloj zajednici.

Temeljna djelatnost tvrtke je tehničko pružanje usluga teleoperaterima u osiguranju većih mrežnih kapaciteta i modernizacije sustava.

Naše usluge uključuju savjetovanje prilikom odabira tehnologija za razvoj telekomunikacijskih mreža, projektiranje, izgradnju i održavanje telekomunikacijskih mreža.

Opis posla

- zapošljavanje: analiza dokumenata za prijavu, vođenje razgovora za posao, procjena kandidata, provedba i praćenje cjelokupnog postupka odabira, uključujući komunikaciju s podnositeljem prijave
- priprema i sastavljanje novih radnih mjesta
- pisanje i sklapanje ugovora o radu, uključujući sve formalnosti
- optimizacija postojećih procesa zapošljavanja
- razvijanje proaktivnih i kreativnih strategija za iskorištavanje svih mogućih kanala i pronalazak prikladnih kandidata
- razvijanje suradnje sa srednjim školama i fakultetima s fokusom na recruiting maturanata/apsolvenata
- unos, održavanje i administriranje podataka zaposlenika
- opći administrativni zadaci
- poslovi vezani za marketing

Uvjeti

- diploma iz područja poslovne administracije, psihologije ili nekog drugog sličnog fakulteta s naglaskom na ljudske resurse, ili barem zvanje iz komercijalnog sektora
- minimalno 2 godine iskustva u radu s ljudima, posebice iskustvo u recruitingu- idealno bi bilo u domeni IT i telekomunikacija
- dobro poznavanje individualnog i kolektivnog zakona o zapošljavanju
- iskustvo u suradnji s javnim tijelima i socijalnim partnerima
- dobar osjećaj za ljude, komunikacijske vještine, entuzijazam, samopouzdanje, uživanje u radu s ljudima
- fleksibilnost, orijentacija na rješavanje problema, pouzdanost, motivacija i moć odlučivanja
- jak timski duh
- znanje hrvatskog i dobro znanje njemačkog i/ili engleskog jezika, u riječi i pismu
- sigurno baratanje cjelokupnim MS Office-paketom
- spremnost na putovanja

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja
- ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
- rad u iznimno dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju u kojem se cijeni mišljenje svakog pojedinca

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.