Pošalji prijatelju

Specijalist u računovodstvu i financijama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Sensus grupa d.o.o. je tvrtka koja upravlja vodećim hrvatskim e-commerce projektima fitness.com.hr i bike.hr. Obožavamo internet, e-commerce i web shopove te stvaramo projekte kojima unaprijeđujemo hrvatsku i regionalnu online scenu. U 2020. godini proširil smo svoje područje djelovanja i krenuli s prvom fizičkom poslovnicom i plan nam je proširiti se u sve veće gradove lijepe naše.

Opis posla

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i ako želite postati dio ove jedinstvene prilike, pozivamo vas da se prijavite na radno mjesto:

Opis posla:
- unos, kontrola i obrada poslovne dokumentacije - URE, IRE, izvodi, zalihe, osnovna sredstva, putni nalozi, blagajna
- usklađivanje analitičkih kartica kupaca i dobavljača
- usklada/kontrola robno-materijalnog i financijskog računovodstva
- izrada tjednih/mjesečnih izvještaja nabave i prodaje
- sudjelovanje u pripremi mjesečnih PDV obrazaca i godišnjih financijskih izvještaja
- operativna podrška u dijelu plaćanja (e-bankarstvo - unos naloga za autorizaciju/računi, porezi, doprinosi, transakcije s inozemstvom)
- svi popratni poslovi u administraciji i računovodstvu

Uvjeti

- isključivo ekonomska struka, poželjno VŠS/VSS
- najmanje 3 godine radnog iskustva u području računovodstvenih poslova (robno-materijalno)
- samostalnost u vođenju računovodstvenih poslova
- napredno znanje Worda i Excela
- poželjne osobine kandidata: organiziranost, samostalnost, analitičnost, komunikativnost, orijentiranost na izvršenje rokova, osoba od povjerenja, pedantna, precizna te sklona timskom radu
- odlično poznavanje engleskog u govoru i pismu

S obzirom na ambiciozne i izazovne ciljeve poslovanja, u potrazi smo za novim članom tima koji će kroz svoje dosadašnje iskustvo, stečena znanja i vještine sudjelovati u procesima i aktivnostima u organizaciji. Ukoliko ste samostalni, organizirani, analitični, temeljiti i komunikativni te ukoliko dijelite strast prema promicanju zdravog i aktivnog života, vi ste kandidat za nas!

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

Svim svojim zaposlenicima želimo omogućiti zdravu i poticajnu radnu okolinu u kojoj se cijene trud i marljiv rad, usmjerenost prema zadovoljstvu klijenata te spremnost na pomoć kolegama u realizaciji zajedničkih ciljeva. Mlad smo tim koji zajedno raste, uči i ulaže u svoje znanje, koji nagrađuje i cijeni svoje najbolje pojedince, a uspjeh uvijek pripisuje zaslugama kolektiva i timskog rada.

Nudimo:
- ugodna radna okolina u kojoj se nagrađuje uspjeh
- redovita fiksna primanja
- razne financijske povlastice (bonusi, razne naknade - za rođenje djeteta, božićnice)
- prilike za osobni i profesionalni razvoj
- rad u mladoj i dinamičnoj radnoj okolini u timu sposobnih i stručnih ljudi s odličnom organizacijskom klimom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Plaća:

Od 6000 do 8000 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.