Pošalji prijatelju

Back Office Specialist (m/ž)

Zagreb, Varaždin

Rok prijave:

Back Office
Specialist
(m/ž)

Mjesto rada: Zagreb, Varaždin

E.ON Solar je tvrtka s dugogodišnjim iskustvom i specijalizacijom u projektiranju i gradnji sunčanih elektrana po principu ključ u ruke. Do sada smo za naše klijente projektirali, instalirali i u trajni pogon pustili stotinjak sunčanih elektrana u Hrvatskoj i regiji.

Dio smo njemačke E.ON grupe, jedne od vodećih energetskih kompanija u Europi u segmentu distribucije energije i naprednih energetskih rješenja za korisnike. Zbog širenja poslovanja i planiranog rasta aktivnosti, tvrtka E.ON Solar zapošljava Back Office Specialista. Pridružite nam se i postanite dio energetske transformacije Hrvatske!

Opis posla:

  • Prikupljanje podataka o potrebama kupaca
  • Praćenje promjena na tržištu i u konkurentnom okruženju
  • Priprema prodajnih ponuda i dokumentacije
  • Održavanje podataka o kupcima te komercijalnih uvjeta
  • Izvještavanje ostalih odjela o relevantnim promjenama na tržištu
  • Održavanje dokumentacije
  • Praćenje i analiza rezultata
  • Samostalna priprema i analiza poslovnih izvješća
  • Priprema ugovora i ostale poslovne dokumentacije
  • Koordiniranje aktivnosti tima
  • Koordiniranje i usklađivanje procesa s ostalim odjelima i vanjskim partnerima
  • Predviđanje potencijalnih izazova i proaktivno pronalaženje rješenja

Uvjeti:

  • VŠS/VSS, prednost ekonomski smjer
  • 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Dobre organizacijske, prezentacijske i komunikacijske vještine
  • Pozitivan stav i entuzijazam prema radu

Što Vam mi nudimo:

  • Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.