Pošalji prijatelju

Vozač teretnog vozila (m/ž)

Veliko Trgovišće

Rok prijave:

  • MDK GRAĐEVINAR d.o.o.
  • Adresa: Dubrovčan 3 B, 49214 Veliko Trgovišće
  • Web: http://www.mdk.hr/

MDK Građevinar započeo je s radom kao obiteljski obrt za građevinske usluge, koji je kroz više od 50 godina rada prerastao u eminentnu građevinsku tvrtku i danas radi na svim velikim projektima izgradnje te jamči kvalitetu u skladu sa najvišim standardima struke. MDK ima jasnu viziju budućnosti, koja uključuje održivu izgradnju te neprestan rast i razvoj poslovanja.

Opis posla

Vozač teretnog vozila je osoba koja poznaje način utovara i vezivanja tereta u transportu te je zadužen za sljedeće poslove:
- poslove prijevoza prema dogovorenom rasporedu
- sudjelovanje u utovaru i/ili istovaru robe
- odgovornost za ispravnost i neoštećenost dostavljene robe
- praćenje odgovarajućih propisa o sigurnosti prometa na cestama i drugih propisa
- preventivne preglede vozila i pažljivo rukovanje preuzetim vozilom
- nadziranje i vršenje kontrole ispravnosti vozila i redovito izvještavanje Voditelja operativnih resursa
- održavanje vozila čistim i urednim
- sudjelovanje u provođenju aktivnosti osiguranja rada na siguran način
- druge srodne poslove po nalogu Voditelja operativnih resursa

Uvjeti

- SSS
- radno iskustvo na poslovima prijevoza ili sličnim poslovima u trajanju od minimalno 2 godine
- vozačka dozvola B kategorije, C i E kategorije, KOD 95

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B, C, E

Što nudimo

- zaposlenje u stalni radni odnos
- sve potrebne edukacije
- plaćeni topli obrok i prijevoz
- službeni mobitel
- isplata godišnjih nagrada (božićnica, uskrsnica…)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Krapinsko-zagorska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.