Pošalji prijatelju

Skladišni administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VRATA DIZAJN društvo s ograničenom odgovornošću za proizvdnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Grobnička 47, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.vratadizajn.hr

Vrata dizajn je tvrtka iz Zagreba, ovlašteni distributer talijanskih proizvođača protuprovalnih, sobnih vrata i staklenih stijena. Veselimo se svakom novom djelatniku jer smo sigurni da će nam svojim doprinosom omogućiti da smo brži i bolji.

Opis posla

- administrativni poslovi za potrebe skladišta
- kontroliranje šifri artikla
- unos u računalo i obrada podataka o preuzimanju robe od dobavljača
- izrada skladišne dokumentacije za otpremu robe
- utovar, istovar, preuzimanje i predaja robe
- praćenje stanja skladišta i naručivanje minimalnih zaliha
- utvrđivanje i obavještavanje nadređenih o oštećenjima, manjku ili višku robe
- održavanje reda i čistoće u skladištu
- obavljanje drugih skladišnih poslova prema nalozima i zaduženjima

Uvjeti

- potrebno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- dodatna edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Do 7000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.