Pošalji prijatelju

Voditelj rent-a-car poslovnice (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • AUTOTECHNICA FLEET SERVICES d.o.o.
  • Adresa: Ul. grada Vukovara 274, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.hertz.hr

AUTOTECHNICA FLEET SERVICES d.o.o. d.o.o., nositelj franšize Hertz International - vodeće globalne rent-a-car organizacije, traži voditelja/organizatora poslovanja poslovnice Split Aerodrom.

- Split -

Opis poslova:

  • organiziranje, kontroliranje i upravljanje radom tima djelatnika poslovnica na području Splita
  • redovita briga o floti vozila (raspored korištenja, redovni servisi, registracije, gume, popravci, itd.)
  • rad u dinamičnom, prodajnom okruženju s naglaskom na pružanje vrhunske usluge najma vozila domaćim i stranim korisnicima, u skladu s visokim Hertz standardima
  • obrada upita putem telefona i e-maila
  • briga o stalnom unapređenju pružanja usluga korisnicima temeljem iskustava tima
  • profesionalano i odgovorno pristupanje problematici rješavanja mogućih problema u redovitom poslovanju, kao i potencijalnih žalbi korisnika

Uvjeti:

  • SSS, VŠS, VSS
  • odgovornost i profesionalnost s pozitivnim pristupom rješavanju zadataka i potencijalnih problema
  • komunikativnost i sklonost timskom radu s poželjnim iskustvom na istim ili sličnim pozicijama
  • spremnost na rad u smjenama
  • znanje rada na računalu
  • vozačka dozvola B kategorije (min. 2 godine)
  • izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost znanje drugog stranog jezika

Što nudimo:

  • rad na neodređeno vrijeme
  • edukacije i treninzi
  • rad u renomiranoj rent-a-car kompaniji
  • stimulativna primanja

Životopis na hrvatskom i engleskom jeziku poslati isključivo putem linka za prijavu do 21.01.2021.

Pridružite nam se!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.