Pošalji prijatelju

Asistent u računovodstvu i financijama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

O LEMAX-U

Lemax je hrvatska IT tvrtka koja od 1990. razvija vlastiti softver za travel industriju. Danas je jedno od vodećih svjetskih softverskih rješenja koje automatizira poslovanje 120 turističkih agencija na svim kontinentima.

OPIS POSLA

  • Knjiženje izlaznih i ulaznih računa
  • Knjiženje kunskih i deviznih izvoda
  • Ostali poslovi obrade i knjiženja dokumentacije
  • Unos i vođenje evidencije o dugotrajnoj imovini
  • Vođenje i knjiženje blagajne, obračun putnih naloga i loko vožnja
  • Komunikacija i usklađivanje otvorenih stavaka s kupcima/dobavljačima
  • Vođenje evidencije o radnom vremenu, bolovanjima i godišnjim odmorima
  • Vođenje evidencije o studentima, obračun ugovora student servisa
  • Ostali poslovi iz područja financija i računovodstva

UVJETI

  • Minimalno SSS ekonomskog usmjerenja
  • Minimalno godina dana iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje zakonskih propisa vezanih uz računovodstvo i poreze
  • Korištenje MS Office-a s naglaskom na Excel
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Pouzdanost, savjesnost, sistematičnost i usmjerenost na detalje u radu
  • Poznavanje programa Pantheon je prednost

ŠTO NUDIMO

  • Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • Dinamičan i zanimljiv posao u hrvatskoj IT kompaniji s međunarodnim klijentima i 90+ zaposlenika
  • Mogućnost daljnjeg učenja i napredovanja u mentoriranje od strane iskusne osobe, uz dedicirano vrijeme za usavršavanje iz područja računovodstva i financija

KAKO SE PRIJAVITI?

Ako ste zainteresirani, svoj životopis pošaljite do 07. svibnja 2021. putem linka za prijavu. Veselimo se upoznavanju!

www.lemax.net
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.