Pošalji prijatelju

Viši stručnjak za tehničku podršku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IBM Hrvatska d.o.o.

Opis posla

IBM Hrvatska je u potrazi za Višim stručnjakom za tehničku podršku čiji glavni zadatak je pružanje proaktivnog savjetovanja na poručju IT tehnologije i održavanje odnosa sa korisnicima.

Zadaci:
- pružanje tehničke podrške IBM klijentima kroz:
- analiziranje trendova i obavljanje provjera kako bi se stekao detaljan uvid u okruženje korisnika
- pruženje informacija korisnicima na temelju analize i davanje preporuka za poboljšanje
- rješavanje kritičnih korisničkih problema i umrežavanje s IBM-ovim timovima za podršku

- povremeno direktno pružanje tehničke pomoći i savjetovanje o upravljanju poslovanjem za manje iskusne korisnike na području EU (predviđeno vrijeme podrške od ponedjeljka do petka, 9:00-17:00h)

Uvjeti

- poznavanje rada na platformama: Power ili AIX OS ili Storage te vještine administratora sustava
- tečno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- tečno poznavanje drugog europskog jezika (francuski / njemački; B2/C1 razina) ) u govoru i pismu
- iskustvo rada s korisnicima
- poželjno je tehničko znanje i diploma informatičkog usmjerenja
- znanje o sustavima AIX I Middleware (WAS, MQ, HTTP, LDAP, GPFS) je prednost
- znanje i iskustvo u podršci za pohranu ili iskustvo u SAN, NAS, DAS je prednost
- Vještine i iskustvo Linux administratora (npr. RedHat / SusE) je prednost
- Iskustvo u pružanju IT podrške je prednost

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost)

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- mogućnost dodatne edukacije i napredovanja
- rad u internacionalnom okruženju
- razvoj karijere u internacionalnoj korporaciji
- ugodnu radnu atmosferu i kolege koji su uvijek spremni pomoći
- dodatni dani godišnjeg odmora
- Multisport članstvo i sudjelovanje u raznim pogodnostima za zaposlenike

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.