Pošalji prijatelju

Kućni majstor (m/ž)

Bol

Rok prijave:

  • Bretanide Sport & Wellness Resort (Bretanide Resort d.o.o.)
  • Adresa: Put Zlatnog rata 50, 21420 Bol
  • Web: http://www.bretanide.hr

Zapošljavamo ljude, a ne životopise - pa, što tražimo?
Više nas zanimaju vaše ideje nego vaše kvalifikacije. I želimo da nam kažete što mislite - a ne ono što mislite da želimo čuti.
Izvrstan tim, super prednosti i trening koji vas vodi kamo god želite ići.
Ljudi koje zapošljavamo su budućnost hotela BRETANIDE Wellness & Sport Resort - i zato se prema njima dobro odnosimo.
Ako vam to zvuči kao: TO JE TO, prijavite se.

Bretanide Sport & Wellness Resort je smješten uz najpoznatiju plažu u Hrvatskoj i na jedinstven način objedinjuje sport, odmor i wellness. Već godinama naš Resort postavlja visoke standarde i čvrsta mjerila ponajprije zbog izuzetno ljubaznog i kompetentnog osoblja, izvanredne kuhinje, visoke urednosti cjelokupnog hotelskog kompleksa, zbog blizine poznate plaže i obzirom na vrhunski odnos cijene i kvalitete usluge. Nudimo 287 soba, 5 restorana, sportske sadržaje i wellness centar na najvišem nivou.

Opis posla

Pozivamo Vas na postanete dio našeg tima na poziciji:

Kućni majstor (m/ž).

Opis posla:
- rad s bazenskom opremom i tretman bazenske vode
- rad s sustavima za grijanje i hlađenje
- rad s sušilicama i perilicama praonice
- popravci opreme za kuhinju i šankove
- popravci po sobama i drugim prostorima
- ostali zadaci

Uvjeti

- KV, SSS
- hrvatski, engleski (osnovno)
- iskustvo je prednost
- marljivost, pouzdanost, fleksibilnost
- ljubaznost, komunikativnost, odgovornost u radu
- sklonost timskom radu i radu sa ljudima

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju navedene uvjete da svoju prijavu i životopis pošalju putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme s probnim rokom od mjesec dana
- kvalitetni uvjeti rada
- redovna i stimulativna primanja
- klimatiziran i dobro opremljen zajednički smještaj te 3 obroka

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.