Pošalji prijatelju

Uredski koordinator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

O nama:

Opis posla:

  • koordinacija rada ureda i administrativnih poslovnih aktivnosti
- administrativna podrška upravi i zaposlenicima
- logistička potpora za sve aktivnosti poduzeća
- pisana i usmena korespondencija s dobavljačima, poslovnim partnerima i ostalim suradnicima (telefon, e-mail, pošta)
- organizacija putovanja i sastanaka
- obavljanje svih aktivnosti vezanih uz pripremu i izradu svih vrsta poslovne dokumentacije

Uvjeti:

  • poželjna viša ili visoka stručna sprema pravnog ili ekonomskog smjera
- poželjno dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivno korištenje i poznavanje rada na računalu
- točnost i predanost radu
- motiviranost za rad, spremnost učenja, timski duh
- voliš ljude i komunikaciju
- imaš pozitivan stav
- fleksibilan si i spreman na učenje
- spreman si za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju

Nudimo:

  • stručnu obuku, uz daljnju potporu vašeg mentora i tima
- mogućnost usavršavanja vaših vještina i stjecanja novih uz mogućnost napredovanja
- rad u mladom i ambicioznom timu
- poticajan sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.