Pošalji prijatelju

Vozač / Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Neutra 03 je mlada tvrtka osnovana 2011. godine koja se zahvaljujući svom usmjerenju na krajnjeg korisnika i što potpuniju realizaciju svih njegovih želja, vrlo brzo pozicionirala na tržištu kao perspektivan i pouzdan poslovni partner. Kao predstavnici vodećih europskih proizvođača keramike, sanitarija i ostale kupaonske opreme postali smo nezaobilazno mjestu za sve one koji uređuju, osmišljavaju, grade i renoviraju vaše i naše životne prostore ili se možda tek planiraju upustiti u takvu aktivnost. Oglas koji upravo čitate i u kojem ćete se vjerojatno prepoznati, želi vam zapravo reći nešto sasvim drugo.

Sve prethodno navedeno, prije svega je rezultat činjenice da je Neutra 03 skup različitih ljudi i karaktera koji su objedinili svoj entuzijazam i energiju, i koja ih neprestano pogoni na putu prema daljnjem napretku i što boljim poslovnim rezultatima. Ako ste oduvijek željeli raditi u kolektivu gdje su različitosti i kreativnost dobrodošli, ako ste fleksibilni, odgovorni i motivirani, spremni proširiti postojeća i steći nova znanja, onda ste zasigurno osoba koja može osnažiti i upotpuniti naš uigrani tim. Pozivamo vas da nam se pridružite na tom putu.

Opis posla

- zaprimanje i kontrola robe od inozemnih i domaćih dobavljača
- manipulacija i razvrstavanje robe prema kupcima
- dostava manjih količina robe kupcima
- vođenje dokumentacije o isporukama
- popis robe prilikom godišnjih inventura

Uvjeti

Od Vas tražimo:
- aktivan vozač - vozačka dozvola B kategorije
- prednost imaju kandidati sa iskustvom u vožnji dostavnih vozila
- ustrajnost, samostalnost, organiziranost i odgovornost u radu
- spremnost na rad

Potrebna nam je osoba koja će sa svim svojim prednostima i osobinama sudjelovati u stvaranju prepoznatljivosti na našem tržištu. Obratite nam se s punim povjerenjem.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, Internet

Što nudimo

- dinamičan način rada
- redovna primanja uz stimulacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.