Pošalji prijatelju

Poslovna tajnica / Poslovni tajnik

Sesvete

Rok prijave:

  • VELINAC d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Anke Krizmanić 8, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.velinac.hr

Velinac d.o.o. vodeća je kompanija u segmentu proizvodnje i prodaje uredskog namještaja koja uspješno posluje već 30 godina.

Opis posla

S ciljem jačanja tima, u potrazi smo za osobom koja će preuzeti poziciju poslovne tajnice / poslovnog tajnika.

Opis posla:
- tehnički i administrativni poslovi
- suradnja u svakodnevnim poslovima vezano uz poslovanje tvrtke
- podrška direktorici
- razni drugi povezani administrativni poslovi

Uvjeti

- predanost i odgovornost u poslu
- pouzdanost i komunikativnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke (Ekonomija, pravo)

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- povoljnu priliku rada u uspješnom hrvatskom poduzeću
- poticajna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 6.176,54 kuna.