+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj proizvodnje (m/ž) - Nova Vas

Rok prijave: 31.05.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: STOLARSKI OBRT "M INTERIJER"

Opis posla

Prvih 3 ili 6 mjeseci voditelj ide na rad u proizvodnji na stjecanju radnog iskustva, zatim 3 ili 6 mjeseci na projektiranje u Corpus-u, vođenje ERP dokumenata i vođenje potrebne dokumentacije.

Uvjeti

Od kandidata se traži razumijevanje engleskog ili njemačkog jezika, informatička znanja (Word, Excel, AutoCAD e poznavanje rada u Corpusu i ArchiCAD-u). Prednost imaju kandidati s iskustvom na sličnom radnom mjestu i inženjeri drvne industrije.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
2
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Proizvodnja i zanatske usluge
Management
Županija rada:
Istarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Management iznosi 6.250,00 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite