+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Recepcionar (m/ž) - Klokočevac

Rok prijave: 06.12.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: DATA - S društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge

Opis posla

Tražimo: Recepcionar (m/ž).

Uvjeti

- SSS bilo kojeg smjera
- informatička znanja
- znanje njemačkog jezika u govoru i pismu

Kandidati koji ispunjavaju uvjete nazvati na telefon 043 247 720 radi dogovora o terminu razgovora.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Jezici:
Njemački (napredno)
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:
Administrativna zanimanja
Turizam i ugostiteljstvo
Županija rada:
Bjelovarsko-bilogorska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite