+1
Pošalji prijatelju

Skladištar/ka (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Foreo

SKLADIŠTAR  /

SKLADIŠTARKA

Foreo Adria traži djelatnike za rad u skladištu s našim premium proizvodima u Zagrebu.

OPIS POSLA

  • priprema, pakiranje, deklariranje i skeniranje robe na radnim linijama
  • osiguravanje ispravnog i urednog skladištenja robe
  • pravilno upravljanje paletama i ambalažom
  • pridržavanje utvrđenih propisa, procesa i smjernica vezanih uz područje rada
  • učinkovita suradnja s nadređenima
  • rad u dvije smjene

UVJETI

  • SSS/KV obrazovanje
  • poželjno višegodišnje radno iskustvo na poslovima skladištara u maloprodajnoj prehrambenoj trgovini
  • pouzdanost, odgovornost, organiziranost
  • timski rad, prilagodljivost i otvorenost za učenje

Zainteresirane osobe mogu poslati svoj životopis (CV) i motivacijsko pismo putem LINKA ZA PRIJAVU.

www.foreo.com

LOCATION: ZAGREB

Prosječna plaća u kategoriji
Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.