+1
Pošalji prijatelju

Elektroinstalater (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

König GmbH & Co KG je privatno njemačko poduzeće, koje se od 1965. godine bavi proizvodnjom i zapošljava radnike različitih struka po cijeloj Njemačkoj. Sa 17 ureda u Njemačkoj i više od 1.600 redovno zaposlenih, König je vodeći ponuđač alu profila i jedna većih agencija za privremeno zapošljavanje i ustupanje radnika, sa sjedištem u Njemačkoj

Adresa ureda u Mariboru: Ulica Talcev 24, 2000 Maribor

Više o nama možete saznati na:

Opis posla

  • montaža elektro vodova, svjetiljki i pogonskih sistema
  • montaža prijamnih naprava i komunikacijskih komponenata
  • održavanje i servisiranje elektro naprava
  • kućne i industrijske instalacije, novogradnje, sanacija starih objekata, branje nacrta

Uvjeti

  • završena škola u struci (nije uvjet),
  • radno iskustvo (1-3 god.),
  • EU državljanstvo,
  • timski rad,
  • ozbiljnost,
  • osnovno znanje njemačkog jezika,
  • osobni prijevoz (vlastito vozilo ili javni prijevoz).

Što nudimo

  • redovno dugoročno zaposlenje u Njemačkoj,
  • ugovor na neodređeno vrijeme,
  • zapošljavanje za puno radno vrijeme,
  • odlična plaća, dodatci za regres i božićnicu,
  • naknada za troškove i pomoć kod pronalaženja smještaja.

Zaniteresirani mogu poslati životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu ili nazvati +386 2 610 822.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.