+1
Pošalji prijatelju

Automatičar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

IntelUp Sustavi je mlada inženjerska firma koja se bavi projektiranjem, programiranjem, ispitivanjem i puštanjem u pogon sustava upravljanja industrijskim postrojenjima širom svijeta. Najveći dio poslovanja je u metalskoj industriji, gdje surađujemo sa nizom vodećih europskih tvrtki proizvođača opreme i postrojenja.

Tvrtka broji 25 zaposlenih, fakultetski obrazovanih stručnjaka sa bogatim iskustvom iz mnoštva projekata, uz korištenje opreme i rješenja najraznovrsnihih svjetskih dobavljača opreme. Stoga smo radno okruženje koje uz stimulativne prihode nudi optimalne uvjete za profesionalni i razvoj kako mladih tako i inženjera sa iskustvom u drugim granama industrije.

Ako ste spremni na nove izazove, usmjereni na rješenja, ako vas vesele putovanja i rad u različitim okruženjima, javite nam se !

Opis posla

- razvoj dokumentacije za izradu ormara upravljanja i elektromotornih pogona
- konfiguriranje i programiranje komponenti sustava upravljanja – PLC, HMI, elektromotorni pogoni, specijalna mjerna oprema
- ispitivanje opreme i programa prije isporuke
- montaža i puštanje u pogon opreme i programa u postrojenjima širom svijeta

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS – tehničar / inženjer elektrotehnike / dipl. ing. elektrotehnike
- poznavanje osnova programiranja
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje Microsoft alata

Prednosti:
- iskustvo PLC programiranja (Siemens, CoDeSys, ABB, Rockwell)
- iskustvo HMI / SCADA programiranja
- poznavanje EPLAN / CAD programa
- poznavanje frekventnih pretvarača
- poznavanje njemačkog ili talijanskog jezika

Dodatni zahtjevi:
- spremnost za rad u timu
- spremnost za putovanja i rad u inozemstvu
- marljivost i profesionalnost

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mobitel
- edukacija
- stimulativni prihodi

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5000 do 10000 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.