+1
Pošalji prijatelju

Monter PVC stolarije (m/ž)

Dartford, Velika Britanija

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj, a od ove godine smo prisutni i u Hrvatskoj s uredom u Zagrebu. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i o ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednog od najvećih proizvođača PVC stolarije na području Europe, tražimo više kandidata za radno mjesto Monter PVC stolarije za rad u Dartford, Engleska.

Ključni zadaci:
- preuzimanje gotove stolarije u tvornici, prijevoz i montaža stolarije na stambenom objektu
- rad u timu sa još dvoje iskusnih montera gdje biste započeli kao treći član te prošli osnovnu obuku
- fizički zahtjevan posao koji ponekad iziskuje i podizanje težih tereta
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada

Uvjeti

- poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet
- dobra fizička kondicija (fizički zahtjevan posao)
- obavezna vozačka dozvola B kategorije, posjedovanje C ili D kategorije je prednost
- poznavanje engleskog jezika
- odgovoran pristup

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti putem linka za prijavu.

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme, zapošljavanje direktno kod engleskog poslodavca
- nije potrebno prethodno radno iskustvo
- mogućnost napredovanja od trećeg do drugog člana tima u relativno kratkom roku, čime se povećava i plaća
- tjedna isplata plaće od 425+50 GBP do 530+50 GBP (cca 476+55 EUR do cca 578+55 EUR) bruto ovisno o kategoriji vozačke dozvole
- radno vrijeme od 40 sati tjedno od ponedjeljka do petka, jutarnja smjena
- organiziran zajednički smještaj u jednokrevetnim i dvokrevetnim sobama u novoizgrađenom naselju, plaća se cca 40 GBP tjedno
- osigurana podrška na hrvatskom jeziku prilikom preseljenja i uvođenja u posao
- početak rada siječanj ili veljača 2019. godine

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.