Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Turčin

Rok prijave:

Turčin

Tvrtka posluje od 1993. godine u Slovačkoj dok smo na Hrvatskom tržištu prisutni od 2003. godine na adresi Ulica kralja Andrije II, broj 4., 42204 Turčin. Osnovna djelatnost tvrtke je građevinska limarija. Poslovanjem u ovoj djelatnosti tvrtka KJG d.o.o. je postala prepoznatljiv brand kako kod nas tako i u Europi. Više o nama, ponudi, uslugama koje kao tvrtka nudimo možete vidjeti na www.kjg.hr.

OPIS POSLA

  • izdavanje robe kupcima
  • manipulacija robom, preuzimanje i slaganje robe, priprema za isporuke
  • istovar i utovar robe sa viličarom
  • rad sa hidrauličnom platformom
  • održavanje skladišta

UVJETI

  • komunikativnost, ugodan nastup
  • smisao za timski rad
  • 100% predanost radu
  • dosljednost i točnost
  • manualne sposobnosti, tehnički način razmišljanja
  • odgovornost, prilagodljivost, samostalnost, povjerljivost
  • da nije kažnjavan

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:
B

ŠTO NUDIMO

  • mogućnost stalnog radnog odnosa, profesionalnog i osobnog usavršavanja u uspješnoj i dinamičnoj slovačkoj tvrtki
  • rad u ugodnom kolektivu
  • mjesečna bruto plaća u iznosu od 7.000,00 kn + putni troškovi + topli obrok, eventualni dogovor na temelju sadašnje prakse + revidiranje nakon probnog razdoblja

Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno uz probni rok

kjg
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.