Pošalji prijatelju

Manevrist u logistici (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • INA - Industrija nafte d.d.
  • Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 10, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.ina.hr
INA Grupa je srednje velika europska naftna kompanija s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina, preradi nafte te distribuciji nafte i naftnih derivata. Upravlja dvjema rafinerijama, u Rijeci i u Sisku i mrežom od preko 400 benzinskih postaja.

INA Grupa danas zapošljava više od 10000 radnika te ima jasnu viziju svoje budućnosti i svoje uloge nastavljajući ponosno tradiciju dugu pola stoljeća.

Poziv za prijavu na natječaj za poziciju:

Ugovor na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci

Mjesto rada: Rijeka

Broj izvršitelja: 2

Organizacijska jedinica: LOGISTIKA, TERMINALI, TERMINALI SJEVERNI JADRAN, ŽELJEZNIČKI TERMINAL RIJEKA

Opseg poslova:

Izvršavanje poslova dopreme, otpreme i transporta sirove nafte, naftnih derivata i drugih roba i materijala željeznicom.

Opis poslova:

  • Obavlja poslove manevriranja vagon cisternama ( osigurava manevarski put vožnje manevarskog sastava) prema zadacima koje je odredio Rukovatelj manevre
  • Vodi brigu o pravovremenom ulasku i izlasku vagona kao i njihovo ispravno postavljanje na zadane pozicije na terminalu
  • Kontrola funkcionalnog stanja kolosijeka i skretnica, čišćenje i podmazivanje istih
  • Osigurava cisterne od samopokretanja
  • Vodi brigu o kompletnoj čistoći cisterne izvana, kontrolira ispravnost te ostale aktivnosti redovnog održavanja cisterne
  • Osigurava vaganje cisterni i po potrebi vrši vaganje
  • Rukuje skretnicama, pregledava, održava ispravnim te iste podmazuje
  • Vrši spajanje i odspajanje cisterni na pretakalištima na sustav prihvata robe te na istima kontrolira proces punjenja i pražnjenja
  • Vodi brigu o čistoći pretakališta te u istoj aktivno sudjeluje
  • Sudjeluje u procesu autonomnog održavanja na terminalu
  • Primjenjivanje mjera zaštite na radu i zaštite okoliša, uporaba zaštitnih sredstava, izvješćivanje Rukovatelja manevre o mogućim incidentima te postupanje u skladu pravila

Uvjeti:

  • NKV/PKV/KV/SSS, tehničkog smjera
  • Minimalno 3 mjeseca radnog iskustva
  • Položen stručni ispit za prometno-transportnog radnika (za skretničara i manevrista)
  • Kandidati koji nemaju položen stručni ispit obavezni su ga položiti u roku od 6 mjeseci
  • Zdravstvena sposobnost za rad na poslovima s posebnim uvjetima rada

Prednosti:

  • Poželjno iskustvo na poslovima manevriste ili drugim poslovima u željezničkom prometu
  • Poželjno poznavanje rada na računalu

Datum zatvaranja natječaja: 20.06.2019.

Ukoliko ste zainteresirani za obavljanje navedenih poslova, prijavite se putem našeg Portala za zapošljavanje.

*Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će INA, d.d. prikupiti za vrijeme trajanja selekcijskog postupka, mogu obrađivati, koristiti i razmjenjivati unutar INA Grupe/MOL Grupe u svrhu provođenja ovog postupka zapošljavanja te svih budućih postupaka zapošljavanja sukladno poslovnim potrebama INA Grupe/MOL Grupe.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.