Pošalji prijatelju

Krojač / krojačica - Šivač / šivačica

Sesvete

Rok prijave:

  • Mea Gea d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Glavna 15b, 10360 Sesvete

Mea Gea d.o.o. mala je ali dinamična tvrtka koja se bavi proizvodnjom i prodajom raznih, a većinom tekstilnih stvari za mame i bebe. Volimo dizajnirati, smišljati načine kako u maloj tvrtki proizvesti profi i super kvalitetne stvari, volimo prirodu i prirodne materijale, a najviše od svega volimo djecu i zato uživamo u svojem poslu. Naš brend Baobaby najpoznatiji je po kožnim papučicama Pelicama. Ured nam je u Zagrebu, a šivamo i stvaramo u Sesvetama.

Opis posla

Traži se:

Krojač / krojačica - Šivač / šivačica.

Mjesto rada: Savska cesta 103, 10360 Sesvete.

Uvjeti

- srednja stručna sprema tekstilnog smjera (krojač, galanterist, modni tehničar)
- iskustvo najmanje 2 godine
- visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative
- brzina, spretnost i prilagodljivost za rad na različitim strojevima u šivaonici

Tražimo osobu koja se odlično snalazi na različitim vrstama šivaćih strojeva, ima iskustvo u serijskom šivanju trikotaže, brza je i spretna. Iskustvo u krojenju nije nužno, ali od svake zaposlenice očekujemo prilagodljivost i želju za učenjem, također da svoja znanja i prijedloge dijeli s drugima.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 91 298 7194

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- odlično radno okruženje, kreativno, zabavno i stimulativno
- zaposlenicima koji su mladi roditelji nudimo mogućnost zaposlenja na nepuno radno vrijeme
- vikendi i blagdani su slobodni
- zaposlenje je na neodređeno vrijeme
- pozicija šivaonice je u Sesvetama kod čvora Ivanja Reka – brz pristup iz Dugog Sela, Sv. Ivana Zeline, Vrbovca, Velike Gorice

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.