Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Jastrebarsko

Rok prijave:

  • PERSONALDIENST d.o.o.

Personaldienst d.o.o. je specijalist za privremeno zapošljavanje i zapošljavanje s ciljem uspostavljanja uspješnih i dugoročnih suradnji. Našim kandidatima nudimo podršku za vrijeme zapošljavanja i tijekom zaposlenja. Sve ono što je vama novo, nama je rutina i zato smo tu za vas! Naš je centralni ured u Zagrebu uvijek na raspolaganju!

Opis posla

Vi tražite posao? Mi tražimo vas!

Radnik na stroju za obradu drveta (m/ž)

Na ovom radnom mjestu vi ćete:
- raditi na strojevima za obradu drveta
- pripremati strojeve za rad u pogonu
- obrađivati razne vrste drveta
- obrađivati drvo ručno i strojno

Uvjeti

Što nudimo

Zapošljavanjem u Personaldienstu vi ćete:
- ostvarivati sva prava prema Zakonu o radu
- primati plaću redovito i na vrijeme
- ostvariti mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno

Mi u Personaldienstu brinemo o vama za vrijeme cjelokupnog trajanja vašeg zaposlenja kod nas.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.