Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Makita d.o.o., podružnica Zagreb
  • Adresa: Kreše Golika 3a, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.makita.hr

Mi smo predstavništvo japanske multinacionalne tvrtke, s više od 50 poslovnica širom svijeta. Prodajemo električni i akumulatorski alat za profesionalnu upotrebu.

Opis posla

- odgovorno i točno izvršavanje radnih zadataka
- istovar i utovar robe
- preuzimanje robe
- skladištenje robe na odgovarajuća skladišna mjesta
- priprema robe za otpremu
- otprema robe iz skladišta
- briga o pravilnoj, kvalitetnoj i točnoj manipulaciji robom
- briga o čistoći i urednosti skladišta
- izvršenje i kontrola mjesečnih i godišnjih inventura
- administrativni nalozi povezani s otpremom robe

Uvjeti

- najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika
- prednost je poznavanje programa Navision
- točnost i urednost
- vozačka dozvola B kategorije

Vašu prijavu i životopis očekujemo isključivo putem linka za prijavu.

Prijave će biti tretirane povjerljivo.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u reguliranom međunarodnom okruženju
- puno radno vrijeme
- zaposlenje na određeno 12 mjeseci, a nakon toga mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.