Pošalji prijatelju

Voditelj projekta u odjelu logistike (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

Lagermax AED Croatia d.o.o. najkvalitetniji je logističar u Hrvatskoj prema recentnom istraživanju kvalitete Business Qudal - QUality meDAL. U svojih 19 godina djelovanja iskazali smo se kao lider na području logistike, nacionalnog i internacionalnog transporta, u poslovima carinskog posredovanja, a ulaskom u EU, Intrastat zastupanjem.

Uz centralu u Zagrebu, poslujemo u regionalnim centrima u Splitu, Rijeci, Puli, Osijeku i Koprivnici. Naši zaposlenici vlastitim angažmanom i timskim radom doprinose uspjehu društva te su kontinuirano usmjereni na razvoj i širenje spektra usluga na logističkom tržištu, pronalazeći optimalna rješenja za svaki novi tržišni izazov.

Veselimo se svim našim budućim kolegama! Cijenimo ugodnu radnu atmosferu temeljenu na međusobnom poštovanju i timskom radu.

Tražimo 1 izvršitelja na radnom mjestu:

Mjesto rada: Kukuljanovo

Opis posla:

  • Razvijanje, provođenje i praćenje usluga pruženih ključnim kupcima
  • Svakodnevni kontakt sa kupcima i poslovnim partnerima
  • Koordinacija narudžbi, pakiranja i isporuka postojećim ili novim kupcima
  • Organizacija procesa rada / koordiniranje operativnog tima zaposlenika
  • Kontrola kvalitete izvršenih usluga
  • Rješavanje reklamacija vezanih za ključne kupce
  • Praćenje, ažuriranje, i evidentiranje podataka u okviru analize poslovanja
  • Izrada mjesečnih izvještaja
  • Odgovornost za red, disciplinu i zakonitost poslovanja odjela
  • Odgovornost za stručni odgoj i upotpunjavanje kadrova u odjelu
  • Praćenje svih propisa, promjena i ostalih novosti s područja rada i briga za zakonitost poslovanja
  • Obavljanje drugih poslova i zadataka u smislu donesenih poslovnih odluka po nalogu i u suradnji s nadređenim

Uvjeti:

  • Potrebna stručna sprema: VŠS/VSS
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office / Outlook)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ostali uvjeti:

  • Fleksibilnost i komunikativnost
  • Poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima u području logistike
  • Inicijativa, kreativnost i spremnost na timski rad
  • Dobre organizacijske sposobnosti
  • Spremnost na učenje i upoznavanje operativnih procesa
  • Usmjerenost na zadovoljstvo kupaca

Ako ste pouzdana, dinamična, kreativna i odgovorna osoba, spremna za timski rad i dokazivanje u poticajnoj radnoj sredini, prijavite se na natječaj do 08.12.2019. putem linka za prijavu na MojPosao.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.