Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

EU zemlje, Njemačka

Rok prijave:

  • ANPRO TEHNIK d.o.o. za poslove elektomontaže i usluge
  • Adresa: Tehnološki park Varaždin, Kneza Trpimira, 42000 Varaždin
  • Web: http://www.anpro-technik.eu/

Mi smo tvrtka ANpro Tehnik d.o.o. sa sjedištem u Sloveniji, Rajšpova ulica 15a, 2250 Ptuj. Uspješno poslujemo već od 2010. godine. Otvoreno imamo tvrtko ANPRO TEHNIK d.o.o. u Hrvatskoj sa sjedištem na adresi Kneza Trpimira 40b, 42000 Varaždin, Tajnički ured – Tehnološki park Varaždin, Zagrebačka 89/I. Isto imamo otvoreno tvrtku ANpro Technik GmbH u Njemačkoj sa sjedištem, Kaiser-Ludwig-Platz 5/III, D-80336 München.

Opis posla

Zbog povećanja rada trebamo nove radnike. Ukupno imamo cca. 150 zaposlenih.

Za rad u Njemačkoj i u drugim zemljama EU i rad u Doha KATAR tražimo električare (m/ž) sa znanjem i iskustvom u sljedećim područjima: montaža kućnih, industrijskih, auto-industrijskih instalacija, automatizacije i montaža elektro ormara u radioni.

Tražimo i vodeći kadar (poslovođa / supervizor).

Uvjeti

- 6 mjeseci iskustva u istom ili srodnom području rada
- barem III. stupanj obrazovanja
- osnovno poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika (razumijevanja i komunikacije)
- timski rad
- pouzdanost, točnost i marljivost
- spremnost na rad u inozemstvu
- vozačka dozvola B kategorije (preporučeno)

Zainteresirani kandidati koji udovoljavaju postavljenim kriterijima, životopis mogu poslati putem linka za prijavu.

Po dostavi životopisa, kandidati će biti obaviješteni o mjestu i vremenu održavanja razgovora s poslodavcem u Ptuju.

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)

Što nudimo

- plaća od 9 eura do 15 eura neto, ovisno o znanju kojega imate
- mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji sa dugom tradicijom
- radni odnos i stimulativna primanja
- prijavu na mirovinsko i zdravstveno osiguranje
- kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju putem vrhunskih treninga
- rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
- rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
- napredovanje u karijeri
- rad u ugodnoj atmosferi
- službeni automobil
- službeni mobitel
- mogućnost napredovanja u kompaniji
- fleksibilno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.