Pošalji prijatelju

Planer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DOK-ING, društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering i unutarnju i vanjsku trgovinu
  • Adresa: Kanalski put 1, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.dok-ing.hr

OPIS POSLA

  • Sudjelovanje u planiranju i provedbi planova proizvodnje, kooperacije i kontrole
  • Sudjelovanje u izradi godišnjih, mjesečnih i tjednih operativnih planova
  • Koordinacija zauzetosti kapaciteta u opskrbnom lancu, naručivanje materijala i usluga

ZAHTJEVI RADNOG MJESTA

  • VSS/VŠS - tehničkih znanosti (strojarstvo, elektrotehnika...)
  • Minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje proizvodnih kapaciteta i tehnologija
  • Znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu (razina B1)
  • Specifične kompetencije:
    • Analitičko razmišljanje
    • Vještine analize i sinteze podataka
    • Organizacijske vještine

Poželjna znanja i iskustva: Lean manufacturing, rad u ERP sustavu

ŠTO OČEKUJEMO OD KANDIDATA

  • Spremnost na učenje
  • Timski duh
  • Fleksibilnost u radu
  • Brzo snalaženje i reagiranje u novim situacijama
  • Usmjerenost na rješavanje problema
  • Pokazivanje inicijative i entuzijazma u radu
  • Sposobnost prijenosa znanja i iskustva na druge

ŠTO NUDIMO

  • Rad u kompaniji dokazanoj na svjetskom tržištu
  • Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja
  • Ugovor na određeno vrijeme od 6 mjeseci, uz mogućnost produljenja na neodređeno

Ukoliko udovoljavate navedenim zahtjevima i motivirani ste postati dio našeg tima, prijavite se na naš oglas sa svojim životopisom i motivacijskim pismom.

„Don't send a man to do a machine's job“

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.