Pošalji prijatelju

Software Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Brodotehna je društvo osnovano 2013. godine te danas brojimo 9 stalnih zaposlenika uz konstantni rast. Svi članovi našeg tima sudjeluju u pružanju rješenja baziranih na upravljanju pomoću programabilnih logičkih kontrolera (PLC), a u fazi smo proširenja kapaciteta na višim programskim jezicima (C#, C++). Važno nam je da radimo u opuštenoj i ugodnoj atmosferi, kako bi se naši zaposlenici, koji su naša najveća snaga, mogli neprekidno razvijati i napredovati.

Opis posla

Pridruži se našem razvojnom timu kao Software Developer za razvoj i održavanje platforme za optimizaciju rada industrijskih postrojenja u realnom vremenu te sudjeluj u kreiranju softverskih proizvoda za globalno tržište.

Zadatci:
- razvoj/održavanje platforme za optimizaciju rada industrijskih postrojenja kao što su elektrane, tvornice, elektroenergetski sustavi, mikromreže i sl. u programskom jeziku C#
- sudjelovanje u dizajnu i implementaciji softvera koji rješava kompleksne zahtjeve, integraciji komponenti softvera i pisanju tehničke dokumentacije
- primjena i unapređivanje metoda u procesu razvoja softvera

Uvjeti

Jaki temelji:
- diploma računarstva/matematike/drugih tehničkih smjerova
- tehnike programiranja, strukture podataka, algoritmi, OOP
- poznavanje više programskih jezika, web tehnologija i alata

Poželjno:
- MS SQL Server, MySQL, Oracle , Java, C++
- iskustvo s UML jezikom za dizajniranje i vizualiziranje arhitekture, tehnologijama verzioniranja izvornog koda: GIT, SVN, …
- također iskustvo s razvojnim okruženjima (Eclipse, Visual Studio, …), s Windows operativnim sustavom te TCP/IP protokolima i drugim protokolima
- aktivno znanje engleskog jezika te poznavanje njemačkog i francuskog

Cijenimo:
- proaktivan pristup u radu i učenju
- pouzdanost
- razumijevanje šire slike i pedantno rješavanje svih detalja
- jaka motivacija u natjecanju s globalnom konkurencijom

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno), Francuski (osnovno)

Što nudimo

- konkurentna primanja, u skladu s rezultatima
- izazovni projekti: razvoj za globalno tržište
- prilika za stručno usavršavanje i razvoj karijere
- mogućnost kraćih putovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.