Pošalji prijatelju

Voditelj pogona metalne proizvodnje (m/ž)

Sv. Križ Začretje

Rok prijave:

Voditelja pogona metalne proizvodnje
(m/ž), Sv. Križ Začretje

Prostoria je hrvatska tvrtka koja se unatrag 10 godina etablirala kao međunarodno priznati dizajn-bend premium namještaja. Proizvodnja namještaja čini kralježnicu našeg razvoja i ona objedinjuje sve segmente njegove proizvodnje pod jednim krovom, što je rijetkost i u svijetu. Inovacija, dizajn, tehnologija i ljudsko znanje osnovne su premise našeg djelovanja. Istraživačkog smo duha, podržavamo kreativnost i samoinicijativnost, a predvodi nas strast prema proizvodnji i razvoju novih proizvoda. Ako se prepoznajete u ovom opisu, vrijeme je da zauzmete svoje mjesto među nama. Čekamo vas.

Opis posla:

  • organizacija i kontrola proizvodnog procesa,
  • odgovornost za izvršenje planova proizvodnje i planova kvalitete,
  • definiranje prioritetnih poslova, kontrola izvršenja naloga, usklađivanje radnih zadataka unutar i između pogona,
  • sudjelovanju u procesu planiranja proizvodnje,
  • upravljanje ljudskim resursima nadležnog pogona,
  • uvođenje i obučavanje novih radnika u proizvodne procese,
  • odgovornost za upravljanje materijalnim resursima pogona,
  • praćenje radne uspješnosti radnika pogona,
  • priprema i slanje dnevnog, tjednog i mjesečnog izvještaja.

Uvjeti:

  • stručna sprema: SSS, VŠS, VSS tehničke, strojarske ili ekonomske struke,
  • obavezno iskustvo rada od 3 godine na istim ili sličnim pozicijama (prednost će imati kandidati s iskustvom rada u proizvodnji slične veličine društva),
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • poznavanje korištenje MS Office paketa; naglasak na Excel.

Poželjne kvalifikacije:

  • smisao za rješavanje tehničkih problema,
  • istaknute organizacijske vještine,
  • samoinicijativnost i proaktivnost,
  • razvijena snažna radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati,
  • sposobnost logičkog zaključivanja.

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen ili organiziran prijevoz,
  • prigodne i godišnje nagrade
  • dodaci i nagrade za inovacije u proizvodnom procesu,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.