Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

HAVI LOGISTICS d.o.o. je tvrtka koja se bavi distribucijom prehrambenih i neprehrambenih proizvoda.

Opis posla

Poduzeće HAVI kao dio međunarodne logističke grupacije zbog značajnog povećanja posla i novih klijenata traži više skladištara (m/ž) za distribucijski centar u Svetoj Nedelji, Logistički Park Zagreb.

Zadaci bi bili:
- rad u skladištu
- zaprimanje i slaganje robe
- održavanje reda i čistoće u skladištu
- drugi pomoćni skladišni poslovi po nalogu voditelja skladišta

Uvjeti

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- posao se odvija u radnom, malom i dinamičnom okruženju, s početnim pripadnim treningom - osposobljavanjem i edukacijom
- rad u jednoj smjeni s fiksnim radnim vremenom
- uz konkurentnu osnovnu plaću, isplaćuju se i svi ostali dodaci za rad s povećanom satnicom prema pravilniku o radu poduzeća, naknada za prijevoz, kao i nagrada za godišnji odmor - regres, božićnica + kupon za kupnju, godišnja nagrada - bonus, dopunsko osiguranje
- za obavljanje posla djelatnik ima na raspolaganju najnoviju opremu u području skladišnog poslovanja, zaštitnu i radnu opremu, dodatnu edukaciju u području sigurnosti rada s hranom, zaštitom na radu te ostalim potrebnim certificiranjem
- stalno zaposlenje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.