Pošalji prijatelju

Administrator skladišnog poslovanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

O nama:

Opis posla:

  • provjerava stanje na skladištu
  • evidentira ulaz repromaterijala
  • izdavanje repromaterijala
  • provjera stanje alata te dostava na servis ako je potrebno
  • davanje narudžbe za potrebne alate
  • utovar i istovar materijala
  • održavanja skladišnog prostora urednim
  • kontrola voznog parka
  • registracija te osiguranja voznog parka
  • dostava vozila na servise

Uvjeti:

  • obavezno poznavanje korištenja aplikacija za skladišno poslovanje
  • obavezno poznavanje korištenja Excela

Nudimo:

  • službeni mobitel
  • dodatna edukacija

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.