Pošalji prijatelju

Skadištar / viličarist (m/ž)

Samobor

Rok prijave:

  • Rotometal alati d.o.o.
  • Adresa: Svetonedeljska 19, 10430 Samobor

Rotometal alati d.o.o. je ekskluzivni zastupnik i partner Hoffmann Group, vodećeg europskog proizvođača i trgovca industrijskog alata za područje Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Srbije.

Opis posla

Zapošljavamo u naš tim više djelatnika:

Skadištar / viličarist (m/ž).

Opis posla
- priprema robe za izdavanje i prihvat iste
- utovar i istovar (viličar i ručno, ovisno o vrsti robe i pakiranju)
- pregled i kontrola robe, smještaj robe u skladištu
- komunikacija i dogovor otpreme sa kurirskim službama

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- konkurentna primanja i stalno zaposlenje
- plaćene troškove javnog gradskog prijevoza
- energično i veselo radno okruženje u obiteljskoj firmi
- pozitivan pristup prema poslu i zaposlenicima
- rad u zatvorenom skladištu te rad na otvorenom (ukrcajni peron)
- stabilno radno vrijeme pon-pet (iznimno prekovremeni koji je dodatno plaćen)

Ako se prepoznaješ u opisu i smatraš da posjeduješ tražene kvalitete pošalji svoj životopis i motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.