Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Bavarska (Njemačka)

Rok prijave:

Postani dio Bofrost tima, međunarodno uspješnog poduzeća. Trenutno smo prisutni u 12 europskih zemalja.

Obzirom na stalan rast u potrazi smo za novim zaposlenicima.

Opis posla

- priprema robe za prodaju
- briga za robu u skladištu
- održavanje čistoće u skladištu
- odgovornost za uskladištenje po vrstama robe

Uvjeti

- osnovno poznavanje njemačkog jezika
- spremnost na rad na niskim temperaturama
- motiviranost i predanost radu
- timski duh

Jezici:

Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- minimalna neto plaća od 1900 - 2000 EUR
- dodatni bonusi na neto plaću
- plaćen smještaj prva dva mjeseca i pomoć u traženju smještaja nakon toga
- postepeno uvođenje u posao i osigurano mentorstvo
- regija rada Bavarska (SR Njemačka)
- sjajna ekipa i ugodna radna atmosfera

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1900 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 6.322,88 kuna (839,19 EUR).