Pošalji prijatelju

Skladištar - viličarist (m/ž)

Samobor i okolica

Rok prijave:

Samoborka d.d., kroz više od 118 godina postojanja, osnovana 1906. g., razvila se kao vodeći proizvođač građevinskih materijala u RH od kojih mnogi nose oznake Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta u proizvodnji žbuka, fasada, mortova, ljepila, betonskih proizvoda kao i proizvoda za hidroizolaciju i sanaciju.

Opis posla

- poslovi istovara robe, skladištenje gotove robe u određenoj poziciji
- izdavanje i utovar robe na prijevozno sredstvo kupca
- praćenje rokova trajanja robe i po potrebi obavještavanje voditelja skladišta o mogućim problemima
- briga o ispravnosti i čistoći viličara te o urednosti i čistoći skladišnog prostora
- pravovremeno obavještavanje voditelja skladišta o mogućim problemima

Uvjeti

- NKV/SSS - ekonomskog, trgovačkog ili bilo kojeg drugog smjera
- vozačka dozvola B kategorije
- položen ispit za vozača viličara
- radno iskustvo je prednost, ali nije uvjet
- znanje stranih jezika je prednost, ali nije uvjet
- poznavanje rada na računalu: rad u ERP (PIS) sustavu - prednost ali nije uvjet

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
- djelomično plaćeni putni troškovi
- topli obrok
- božićnica, uskrsnica, regres

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).