+1
Pošalji prijatelju

Poslovni analitičar / Projektant IS-a (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mips d.o.o., tvrtka kćer Hrvatske pošte d.d. s više od 26 godina iskustva u razvoju poslovnih aplikacija, pokreće novi veliki razvojni ciklus nad svojim temeljnim produktom – Mips sustavom za poštansko poslovanje.

Radimo razne zanimljive projekte uz pomoć najmodernijih tehnologija, od mobilnih preko klasičnih web aplikacija pa sve do DWH i integracijskih projekata koji su jedinstveni na tržištu.

Očekuje te cijela paleta izazovnih i stimulativnih zadataka, od R&D-a, snimke stanja, optimizacije procesa, preko izrade programskih rješenja , do implementacije i post produkcijskih aktivnosti na jednom od najvećih poslovnih sustava kod nas. Mala smo i agilna tvrtka, tako da ćeš imati priliku okušati se u svim dijelovima razvojnog procesa i pronaći mjesto koje ti najbolje odgovara unutar tima.

Tvoje ambicije i mogućnosti ćemo razvijati kvalitetnim planom edukacija i stalnim postavljanjem novih izazova, a zadovoljstvo na radnom mjestu podupirati izvanrednom radnom atmosferom i primanjima po mjeri tvoje kvalitete.

Opis posla

Rad u IT timu na poslovima projektiranja, implementacije i održavanja pojedinih podsustava u okviru velikih poslovnih sustava. Suradnja s projektantima drugih podsustava, administratorom baze i programerima.
Tražimo više izvršitelja.

Područje rada:
- analiza poslovnih procesa i tijekova podataka
- definiranje projektnih zadataka kroz interakciju s korisnicima
- procjena trajanja izrade i utroška resursa po zadatku
- izrada projektne dokumentacije
- sudjelovanje u izradi modela podataka (identifikacija entiteta, definiranje relacija među njima, formata polja i identifikatora)
- sudjelovanje u dizajniranju i implementiranju aplikativnih modula i rješenja
- definiranje zadataka programerima
- testiranje i procjena rezultata testiranja
- izrada i kompletiranje dokumentacije za korisnika
- edukacija korisnika

Uvjeti

- VŠS/VSS završen fakultet iz područja: informatičkog, ekonomskog, elektrotehničkog ili prirodoslovno-matematičkog smjera (stručni ili sveučilišni prvostupnik, stručni specijalist, magistar struke)
- najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- izražene analitičke vještine
- poznavanje metodologije strukturne sistemske analize
- poznavanje metode dijagrama toka podataka, dijagrama funkcijskog raščlanjenja, metode entiteti-veze

Prednosti:
- poznavanje SOA, ESB, arhitekturni dizajn informacijskih sustava
- poznavanje poštanskog ili bankarskog poslovanja
- poznavanje struktura relacijskih baza podataka
- poznavanje SQL jezika
- posjedovanje certifikata iz područja arhitekture i dizajna informatičkih sustava
- sposobnost zapažanja i smisao za pojednostavljivanje

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo Vam:
- rad u dinamičnom i ugodnom okruženju/timu
- rad na jedinstvenim projektima u regiji
- profesionalni razvoj i napredovanje kroz sudjelovanje u razvoju velikih poslovnih aplikacija
- stalna razmjena stručnih znanja i iskustava
- profesionalna edukacija
- stimulativna primanja
- team building-e
- interne edukacije
- klizno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.