+1
Pošalji prijatelju

Zaštitar - tehničar (m/ž)

Split, Zadar

Rok prijave:

  • BILIĆ-ERIĆ d.o.o. za privatnu zaštitu
  • Adresa: Ljudevita Posavskog 3, TC Millenium, 10360 Sesvete
  • Web: https://www.bilic-eric.hr/

Bilić-Erić je jedna od vodećih zaštitarskih tvrtki u Hrvatskoj, čija je osnovna djelatnost pružanje usluga tjelesne i tehničke zaštite. Odjel tehničke zaštite vrši ugradnje sustava tehničke zaštite, (alarmi, vatrodojavni sustavi, kontrole pristupa, videonadzor), njihovo održavanje, te spajanje na vlastiti CDS, uz uslugu 24 satnog nadzora i intervencije na alarme. Isto tako, usluga tehničke zaštite obuhvaća i opremanje financijskih institucija, kao i naplatnih mjesta svih objekata kod kojih se vrši poslovanje gotovim novcem, balističkom i mehaničkom zaštitom, neprobojnim stijenama i staklima, kao i manipulativnim ladicama za novac i sefovima.

Opis posla

- obavlja poslove postavljanja sustava tehničke zaštite
- održava i servisira instalirane sustave tehničke zaštite na objektima korisnika usluga
- obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog, sukladno ovlastima iz Zakona o privatnoj zaštiti

Uvjeti

- SSS
- dopuštenje za obavljanje poslova zaštitara (licenca) je prednost, ali ne uvjet
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje rada na računalu (MS Windows okruženje, Office, Internet...)
- iskustvo rada na poslovima ugradnje i servisiranja sustava tehničke zaštite - prednost, nije uvjet
- znanje i iskustvo na električarskim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos u stabilnoj firmi, redovna motivirajuća primanja, mogućnost napredovanja
- plaćeno u cijelosti osposobljavanje za radno mjesto zaštitar-tehničar (od liječničkog do ispita)
- službeno vozilo
- službeni mobitel
- laptop

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.