+1
Pošalji prijatelju

Logističar (m/ž)

Sesvetski Kraljevec

Rok prijave:

Europapier Adria d.o.o. je u vlasništvu Heinzel Group.

Heinzel Grupa, koja je ujedinjena pod okriljem Heinzel Holdinga, rangirana je sa svojim podružnicama Zellstoff Pöls AG, Laakirchen Papier AG i AS Estonian Cell među najveće proizvođače na tržištu celuloze i papira u srednjoj i istočnoj Europi.

Trgovačka društva Grupe uključuju Wilfried Heinzel AG, globalnog proizvođača celuloze i trgovca papirom, dok je Europapier AG vodeći trgovac papirom u regiji srednje i istočne Europe.

U sastavu Halinzel Group je i Bunzl & Biach je jedan od najvećih i najvažnijih trgovaca za preradu i distribuciju otpadnog papira u Austriji, te vodeći trgovac u srednjoj i istočnoj Europi.

Opis posla

- Organizacija, vođenje i nadzor radnih procesa na području transporta
- Vaganje ulaza i izlaza korisnog otpada
- Analizu i upravljanje troškovima logistike
- Ugovaranje komercijalnih uvjeta s prijevoznicima
- Izrada i provođenje plana transporta
- Koordinacija logistike prijevoza s ostalim organizacijskim jedinicama

Uvjeti

- SSS
- Minimalno 3 godine rada
- Prednost iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Vozačka dozvola B kategorija

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- Dugoročno zapošljavanje
- Profesionalne treninge
- Internacionalno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.