+1
Pošalji prijatelju

Financijski kontrolor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tražimo novog člana našeg tima za izrazito zanimljivo i izazovno radno mjesto! Ako Vaša ambicija uključuje raditi u uspješnoj kompaniji te utjecati na razvoj drogerijskog tržišta – nestrpljivo očekujemo Vašu prijavu! BIPA je lanac drogerija unutar REWE grupe koja sa svojih 330.000 zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. Budući da BIPA svoje uspješno poslovanje intenzivno širi na  hrvatsko tržište u potrazi smo za novim članom tima.

Trenutno imamo otvorenu poziciju:

Zagreb

Opis posla:

  • odgovornost za organiziranje, pripremu i kontrolu izvršavanja godišnjeg poslovnog plana te kvartalnih i mjesečnih procjena te identificiranje i objašnjavanje svih odstupanja od plana
  • podrška management timu u izradi godišnjeg budžeta, kvartalnih i mjesečnih procjena, prikupljanje i provjera podataka, izrada kalkulacija
  • praćenje ključnih pokazatelja poslovanja te identificiranje opcija unapređenja vezanih za praćenje, kontrolu te uštedu troškova i povećanje prihoda

Uvjeti:

  • VŠS/VSS obrazovanje
  • minimalno 3 godine iskustva rada na sličnim ili istim pozicijama
  • snažna motivacija za daljnjim profesionalnim razvojem
  • izvrsne analitičke i organizacijske vještine
  • napredna razina informatičke pismenosti, poznavanje SAP-a je prednost
  • izražena proaktivnost te aktivan i samoinicijativan pristup u optimizaciji poslovnih procesa
  • sposobnost samostalnog rada i sposobnost rješavanja problema pod pritiskom rokova
  • aktivno poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!
Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom ili njemačkom jeziku.

Prijaviti se možete do 24.07.2018. putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.