+1
Pošalji prijatelju

Djelatnik u mesnoj industriji (m/ž)

Sveti Petar u Šumi, Pazin

Rok prijave:

  • Valipile d.o.o.
  • Adresa: Ive Politea 62, 10 361 Sesvetski Kraljevec
  • Telefon: 091 2048 904 ; 099 2624 377 ;01 2048 905
  • Web: http://www.valipile.hr

Valipile je među vodećim hrvatskim peradarskim tvrtkama koja već više od 20 godina pruža iznimnu kvalitetu i konkurentnu cijenu. Okosnicu poslovanja čine proizvodnja i prodaja jednodnevne peradi, stočne hrane te mesa i mesnih prerađevina. Ozbiljnost i profesionalnost tvrtke Valipile dokazuje preuzimanje poslovne cjeline Puris. Sjedište kompanije je u Sesvetskom Kraljevcu, a u poslovnom sustavu Valipile radi više od 250 djelatnika.

Opis posla

Tražimo 25 izvršitelja (m/ž) na radnom mjestu:

Djelatnik u mesnoj industriji (m/ž) - pakirnica, prerada i klaonica.

Uvjeti

- NKV/KV/SSS
- nije potrebno iskustvo

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- smještaj
- prehranu
- prijevoz na posao i s posla

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.