+1

Diplomirani inženjer / inženjer elektrotehnike za komercijalno - tehničke poslove (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Končar-Montažni inženjering d.d.
  • Adresa: Borongajska cesta 81c, 10000 Zagreb

Opis posla

Končar-Montažni inženjering d.d., Zagreb, Borongajska cesta 81c, koje posluje u sustavu KONČAR Grupe, vodeće tvrtke u području projektiranja, proizvodnje, montaže, ispitivanja i puštanja u pogon elektroenergetskih, elektrovučnih i postrojenja u procesnoj industriji, ciljem jačanja našeg tima, raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

Diplomirani inženjer / inženjer elektrotehnike za komercijalno - tehničke poslove (m/ž) - 1 izvršitelj.

Opis posla:
- obrada tenderske dokumentacije i potrebnih tehničkih i komercijalnih podataka iz upita za inženjering poslove ili segmente istih s područja elektroenergetskih i industrijskih objekata u zemlji i inozemstvu
- sastavljanje prijedloga ugovora ili usklađivanje, od kupca dostavljenog prijedloga ugovora s ponudom
- izrada, pisanje i slanje podizvođačkih ugovora
- prikupljanje ponuda od dobavljača opreme i podizvođača usluga, potrebnih za izradu ponude inženjering poslova i uklapanje istih u ponudu kupcu
- formiranje i iskazivanje cijena ponude s cijenama nuđenih i realiziranih radova i isporuka opreme kod istog ili drugog kupca
- pripremanje podloga za fakturiranje
- praćenje domaćih i stranih nadmetanja
- praćenje Zakona o javnoj nabavi i prakse vezane uz njega i Državnu komisiju za kontrolu postupka javne nabave

Uvjeti

- VSS/Magistar/Stručni specijalist/ VŠS/Prvostupnik elektrotehnike - energetike
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom i poznavanjem područja rada
- znanje jednog stranog jezika (prednost engleski jezik)
- poznavanje rada na računalu kao i osnovnih programskih alata
- vozačka dozvola B kategorije
- komunikativnost, odgovornost, organizacijske sposobnosti i sklonost za timski rad, visoka motiviranost za postizanje rezultata

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave sa životopisom te preslikom diplome ili svjedodžbe o završenoj školi pošalju putem linka za prijavu ili poštom zaključno sa 16.12.2018. godine.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo:

Končar-Montažni inženjering d.d., Borongajska cesta 81c, 10000 Zagreb (za natječaj)

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
- primjerenu plaću
- timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja i usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.