+1
Pošalji prijatelju

G Suite / Office 365 Implementation Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

HSM informatika je na tržištu 28 godina te poslujemo u čitavoj regiji i na tržištima EU. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softverskih i hardverskih rješenja, a svojim klijentima pružamo potpunu uslugu, od konzaltinga i edukacije, do prodaje, implementacije i podrške. Kako radimo? Upravo onako kako biste to očekivali od tvrtke s iskustvom, koja stalno traži nove izazove i prati trendove. Mi smo uigran tim usredotočen na zajedničke vrijednosti. Više o nama na www.hsm360.com i salesforce.hsm360.com.

Opis posla:

  • Pružanje savjetovanja i podrške korisnicima prilikom prelaska s postojećeg sustava na G Suite / Office 365 rješenja te u cijelom životnom ciklusu korištenja rješenja
  • Konfiguriranje postavki sustava za email, kalendar, kontakte, datoteke, online sastanke i sl.
  • Pružanje podrške prodajnom timu prilikom rada na prodajnoj prilici, pripremi natječajne dokumentacije, izradi ponuda i slično
  • Pružanje usluga treninga klijentima - informatičkim timovima i krajnjim korisnicima
  • Otklanjanje eventualnih poteškoća u radu sustava, prvenstveno problema u dostavljanju email poruka

Uvjeti:

  • VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomski studiji
  • Posjedovanje tehničkog certifikata za implementaciju Google G Suite i Microsoft Office 365 ili spremnost na polaganje istih unutar probnog roka
  • Poznavanje DNS koncepata i sustava
  • Osnovno poznavanje ključnih koncepata računalnih mreža (npr. privatne i javne IP adrese), firewalla i sl.
  • Iskustvo u radu s jednom ili više klijentskih aplikacija za razmjenu email poruka (npr. Microsoft Office Outlook, Mozilla Thunderbird, Lotus Notes, …)
  • Odlične vještine otkrivanja i otklanjanja grešaka
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Analitičnost, sistematičnost, proaktivnost, komunikativnost

Prednosti:

  • Prethodno iskustvo u implementiranju i/ili administriranju G Suite, Office 365 i/ili drugih email platformi
  • Poznavanje metoda za poboljšavanje dostave email poruka (SPF, DKIM, DMARC)
  • Iskustvo u otklanjanju poteškoća s blacklist-anjem
  • Iskustvo u email gateway i antispam rješenjima
  • Poznavanje rada u LDAP sustavima (prvenstveno Microsoft Active Directory)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna certifikacija, interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u incentive program
  • Rad s vodećim svjetskim Office Collaboration platformama
  • Rad na neodređeno (po završetku probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Želite li postati dijelom perspektivnog i dinamičnog okruženja - pozivamo vas da se pridružite HSM timu!

Motivacijsko pismo sa životopisom pošaljite do 25.01.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.