+1
Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Soline, Dobrinj, otok Krk

Rok prijave:

Ville Almar je apartmansko naselje u Solinama na otoku Krku, kapaciteta 25 apartmana kategorizacije 4* i 5*. Naselje se sastoji od 5 objekata sa smještajem i centralne zgrade s recepcijom, bistro & cocktail barom s terasom, konobom s arhivom vina, vanjskim bazenom, sunčalištem i ostalim popratnim prostorima za goste i osoblje.

Ponosimo se kontinuiranom visokom razinom usluge i vrhunskim recenzijama gostiju, te smo svjesni da takvu razinu usluge mogu pružati samo zadovoljni zaposlenici. Radno okruženje je dinamično i stimulativno, gdje se potiče, prepoznaje i nagrađuje uspjeh i sjajno odrađen posao.

Mjesto rada: Soline, Dobrinj, otok Krk

OPIS POSLA:

  • Pomoć oko pripreme jela u skladu s procedurama i pravilima struke
  • Usluživanje jela i nadopunjavanje hladnih i toplih jela na integralu doručka
  • Briga oko pravilnog skladištenja i racionalne upotrebe namirnica
  • Održavanje čistoće i provođenje visokih higijenskih standarda (HACCP) prostorija i opreme kuhinje i popratnih prostorija

UVJETI:

  • KV/VKV/SSS
  • Poželjno iskustvo rada u kuhinji (prednost iskustvo u hotelskim kuhinjama visoke kategorije)
  • Organiziranost i predanost u radu, brzina i spretnost u radu
  • Sposobnost efikasnog rješavanja problema i funkcioniranje pod pritiskom u vrhuncu sezone
  • Timski radnik

ŠTO NUDIMO:

  • Stimulativno i dinamično radno okruženje
  • Osiguran smještaj 50m od radnog mjesta ili naknada za prijevoz za svakodnevni dolazak na posao
  • Novouređeni objekt za smještaj zaposlenika ima klimatizirane sobe s vlastitim kupaonicama, klimatizirane zajedničke prostorije (kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak), odvojenu praonicu rublja s perilicama i sušilicama za pranje privatne odjeće, veliku terasu s roštiljem, WiFi Internet
  • Osigurano redovito pranje ručnika i posteljine za zaposlenike koji koriste smještaj
  • Osigurane uniforme, osigurano pranje i peglanje uniformi
  • Osigurano 2 obroka dnevno (doručak i ručak)
  • Plaćeni prekovremeni sati, dodatak za rad nedjeljom, praznikom i smjenski rad
  • Slobodan dan u tjednu

Zaposlenje – sezona 2019.

  • Period zaposlenja 29.04. – 05.10.2019.

Traži se: više djelatnika/ica

Vrsta zaposlenja: na određeno, sezonski, studentski ugovor, đački ugovor, praksa

Ukoliko ste profesionalna osoba, fleksibilna, pouzdana i predana poslu, te željna novih izazova i iskustava, prijavite se za posao putem LINKA ZA PRIJAVU do 03.03.2019., i postanite dio našeg uspješnog tima.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.