Pošalji prijatelju

TIG / MIG zavarivač (m/ž)

Nizozemska

Rok prijave:

Tražimo veći broj TIG/MIG zavarivača (m/ž), za rad u Nizozemskoj. Posao je u zatvorenom pogonu tvornice, bez terenskog rada. Regularno radno vrijeme je u dvije smjene, od ponedjeljka do petka.

Opis posla:

  • Zavarivanje komponenti od nehrđajućeg čelika i priprema metala za automatsko zavarivanje
  • Završno brušenje i poliranje
  • Čitanje inženjerskih crteža
  • Komunikacija s poslovođom/timski rad

Uvjeti:

  • Iskustvo u TIG/MIG zavarivanju tankih ploča (min. 2 godine)
  • Čitanje tehničkih nacrta
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • EU putovnica
  • Fleksibilnost u odnosu prema radu
  • Mogućnost preseljenja u roku od jednog do dva tjedna u Nizozemsku

Naknada za prekovremeni rad:

  • Prva 2 sata nakon smjene: 28,44% na osnovicu
  • Nakon 2 sata prekovremenog rada: 46,56% na osnovicu
  • Rad subotom: 46,56% na osnovicu
  • Rad na nacionalni praznik: 84,43% na osnovicu
  • Mogućnost smještaja (u neposrednoj blizini posla i javnog prijevoza)

Nudimo vam slijedeće:

  • Prijava u Nizozemskoj firmi
  • Radno vrijeme: 38 sati tjedno (mogućnost prekovremenog rada)
  • Mjesečna plaća: od 14500 kuna/netto
  • Tjedna isplata plaća
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.