Pošalji prijatelju

Elektrotehničar / Elektromonter (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Frigo Plus je vodeće Hrvatsko proizvodno poduzeće za rashladnu tehniku.

Većinu proizvodnje izvozi na EU tržište.

Opis posla

Rad na izradi elektro-ormara za industrijske rashladne uređaje.

Uvjeti

- poželjno iskustvo u izradi elektro ormara
- pripravnici su također prihvatljivi i dobrodošli

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad u radionici, nema terenskog rada
- radno vrijeme od 08:00 do 16:00 sati
- stimulativno plaćeni prekovremeni sati

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 4000 do 6000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.