Pošalji prijatelju

Serviser za medicinsku opremu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Djelatnost tvrtke Medical centar d.o.o je zastupanje inozemnih tvrtki, uvoz, izvoz, prodaja, montaža i servis, medicinskih i veterinarskih artikala. Koristeći višegodišnje iskustvo djelatnika i potporu najpoznatijih svjetskih proizvođača, Medical centar d.o.o. kao dobavljač surađuje s različitim tipovima zdravstvenih ustanova; bolnicama, domovima zdravlja, poliklinikama, ustanovama za hitnu medicinsku pomoć, domovima za starije i nemoćne osobe, ordinacijama opće medicine, specijalističkim ordinacijama, ordinacijama medicine rada, ljekarnama i svim ostalim ustanovama koje imaju potrebu za tom vrstom usluge.

Opis posla

Zbog neprekidnog rasta i razvoja imamo potrebu za novim djelatnicima:

Serviser za medicinsku opremu (m/ž).

Opis posla:
- otklanjanje kvarova na neispravnim uređajima
- čitanje tehničkih shema
- rukovanje ručnim alatom
- instaliranje softvera
- prezentacija uređaja
- edukacija kupaca o upotrebi uređaja
- prevođenje tehničkih uputa
- tehnička potpora kupcima
- polaženje edukacija u Hrvatskoj i inozemstvu
- i još mnogo drugih obaveza ovisnih o zahtjevima tržišta

Uvjeti

- naobrazba tehničkog smjera
- izvrsno znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- izvrsno poznavanje rada na PC-u
- radno iskustvo na istovrsnim poslovima je prednost
- tražimo visoko motiviranu, fleksibilnu osobu, koja želi neprestano učiti i raditi u dinamičnom okruženju

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- natprosječna primanja
- službeni automobil
- računalo
- naknada za troškove mobitela
- edukacija u Hrvatskoj i inozemstvu
- stimulacija za uspješnost
- uredno plaćeni prekovremeni sati
- ugodno radno okruženje
- zasnivanje stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.