Pošalji prijatelju

Elektroinstalater (m/ž)

Zagreb i okolica

Rok prijave:

  • FACIES d.o.o. za građenje
  • Adresa: Samoborska ulica 26, 10434 Strmec Samoborski
  • Web: http://www.facies.hr

Tvrtka Facies izvodi sve građevniske i obrtničke radove te preuzima kompletno izvođenje svih radova do konačnog završetka projekta - „Ključ u ruke“.

Visokogradnja, niskogradnja
- stambene zgrade i kuće
- javne zgrade
- industrijski objekti
- poslovni objekti.

Osnovana je 2002. godine i u 100% je privatnom vlasništvu. Sjedište firme je u Strmcu, grad Sveta Nedelja. Facies je u potpunosti opremljen za izvođenje već navedenih radova te kvalitetno ekipiran kvalifikacijskom strukturom zaposlenika.

Trenutno tvrtka zapošljava oko 80 zaposlenika. Naši zaposlenici su prošli različite građevinske, obrtničke,instalaterske, prometne i druge obuke i edukacije kako bi mogli obavljati djelatnosti za koje su kvalificirani, te posjeduju potrebne certifkate u skladu sa zakonom i pravilima struke.

Pored kvalitetne strukture zaposlenika tvrtka posluje na visokoj razini tehničke i tehnološke opremljenosti, koristeći suvremenu mehanizaciju, različita prijevozna i druga građevinska vozila, opremu, specijalizirane strojeve te razne alate koji nam omogućavaju kvalitetno izvođenje svih radova unutar dogovorenih rokova.

Naravno, i u budućnosti ćemo nastaviti optimalno-strateški ulagati u vlastitu imovinu i opremu ali jednako tako i u svoje kadrove jer je na taj način kvaliteta našega posla dugoročno zajamčena.

Opis posla

Nisi jedan od onih koji žele bježati u Njemačku. Želiš ostati u Zagrebu i okolici te biti sa svojom obitelji? Elektroinstalater si po zanimanju? Imaš nešto iskustva i želiš ići na bolje? Imaš volju i želju za radom?

Mi imamo puno otvorenog posla za tebe u Zagrebu vezanog za izradu elektroinstalacija jake i slabe struje te gromobranske instalacije.

Uvjeti

Od zaposlenika tražimo savjestan pristup poslu, angažman, dobru organizaciju kako bi se zadovoljili interesi firme, a time i naših djelatnika.

Stručna sprema:

KV

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

Mi možemo ponuditi radno mjesto elektroinstalatera, te rad u ugodnoj atmosferi uz stimulativna primanja.

Prijavi se na oglas i budi u timu jedne ozbiljne tvrtke koja neće kasniti sa plaćom i neće ti zadavati stres u poslu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.