Pošalji prijatelju

Djelatnik za tehničku podršku u proizvodnji (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

Incite code - je tvrtka koja se bavi proizvodnjom i distribucijom higijenskih proizvoda. Tvrtka je jedna od najvećih proizvođača i ponuđača PL proizvoda na području jugoistočne EU, a radi za sve veće trgovačke lance u užem i širem okruženju. Osim proizvodnog sektora, tvrtka ima i sektor distribucije gdje se bavi i distribucijom proizvoda vlastite robne marke, ali i robnih marki različitih principala sa područja EU. Djeluje na području Europe što uključuje zemlje kao što su: Njemačka, Austrija, Španjolska, Francuska, Belgija, Nizozemska, Italija Slovačka, Poljska, Mađarska, Češka, Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija, Bugarska, Rumunjska.

Opis posla

Odgovornost i radni zadaci:
- nadzor rada proizvodnih linija i optimizacija rada istih
- dijagnostika kvarova i otklanjanje
- fino podešavanje strojeva i opreme na linijama
- tekuće održavanje opreme, strojeva, uređaja i instalacija – linija
- briga o skladištu rezervnih dijelova
- koordinacija i terminiranje interventne i redovne nabave potrošnog materijala i rezervnih dijelova
- sudjelovanje s tehničkog stajališta u razvoju novih proizvoda i postrojenja
- provođenje kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih servisa
- suradnja s voditeljem proizvodnje i voditeljima smjena

Uvjeti

- SSS strojarsko-tehničkog, eletrotehničkog, mehaničkog, elektromehaničnog, automatizacijskog usmjerenja
- višegodišnje iskustvo na istim ili sličnim poslovima u proizvodnji
- osnove engleskog jezika

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- stalno zaposlenje na neodređeno
- stimulativno nagrađivanje
- rad u pozitivnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- daljnje usavršavanje u struci
- uključivanje u rad na inovativnim projektima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.