Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik tehničke struke (m/ž)

Dalmacija

Rok prijave:

Kroz naše moderne proizvodne pogone i strogu kontrolu kvalitete duž cijele proizvodne linije osiguravamo stvaranje vrhunskih proizvoda visoke dodane vrijednosti. Naše kontinuirano istraživanje i razvoj dovode do ponude jedinstvenih rješenja s mnogim inovativnim značajkama, koje u potpunosti zadovoljavaju potrebe naših kupaca. Sa više od 30 godina iskustva i 2.200 zaposlenika, u dizajnu i proizvodnji arhitektonskih aluminijskih sustava, jedna smo od najnaprednijih kompanija koja globalno posjeduje vrhunske proizvodne linije u naših 12 tvornica u Europi.

Naša vizija je postati vodeća kompanija u razvoju i proizvodnji aluminijskih sustava za primjenu u arhitekturi. Naše potpuno poštovanje prema kupcu i krajnjem korisniku naših proizvoda, kao i naša filozofija u stalnom unapređenju kvalitete proizvoda i usluga, doveli su nas do uspostave certifikata aluminijskih sustava kao značajne konkurentske prednosti i u mnogim slučajevima preduvjet suradnje.

Opis posla

Traži se prodajni predstavnik (m/ž) tehničke struke za rad na području Dalmacije.

Opis posla:
- prodaja aluminijskih profila i pratećeg pribora
- redovan obilazak kupaca s ciljem unapređenja prodaje i boljem pozicioniranju naših proizvoda na tržištu
- održavanje, izgradnja i unaprjeđivanje poslovnih odnosa sa kupcima
- prepoznavanje problema s kupcima, pružanje tehničkih rješenja

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS tehničke struke (građevina, elektrotehnika, strojarstvo)
- 3-5 godina radnog iskustva u prodaji
- spremnost na timski rad i na službena putovanja (posjet poslovnim partnerima, dobavljačima, specijaliziranim sajmovima)
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje rada na računalu i visoka razina informatičke pismenosti
- vozačka dozvola B kategorije
- pozitivan radni stav, produktivna i timska komunikacija unutar firme

Životopis i molbu molimo poslati i na hrvatskom i na engleskom jeziku.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- kombinacija terenskog i uredskog rada
- rad u internacionalnoj kompaniji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.