Pošalji prijatelju

Elektroinstalater / električar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VALOTO-PROM d.o.o.
  • Adresa: Puževa ulica br. 3, 10000 Zagreb

Poduzeće smo koje je osnovano 1994., osnovna djelatnost je izvođenje elektroinstalacijskih radova, veleprodaja i maloprodaja elektromaterijala. Imamo 15 zaposlenih osoba.

Opis posla

Izrada elektroinstalacija jake i slabe struje te gromobranske instalacije.

Uvjeti

- tražimo osobu koja je samostalna u radu i želi raditi, spremna je na učenje i stjecanje novih znanja
- društvena i komunikativna osoba

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2-3

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- službeni mobitel
- službeno vozilo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 7000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.