Djelatnik na stroju za vakumiranje u proizvodnji akrilnih kada (m/ž)

Zmijavci

Rok prijave:

FEROTEHNA je mlada, uspješna i dinamična kompanija, usmjerena ka proizvodnji sanitarne opreme i rasvjete namjenjene za kućnu upotrebu. Zbog povećanog interesa na tržištu tražimo ozbiljne, odgovorne, ambiciozne osobe koje će se pridružiti našem uspješnom timu.

Opis posla

- rad na CNC stroju na termoformiranju akrilnih ploča
- održavanje i čišćenje alata i radne jedinice

Uvjeti

- SSS - elektro ili strojarskog smjera
- poželjna 1 godina iskustva, ali nije uvjet
- odgovornost prema poslu
- timski rad, suradnja na svim nivoima i odjelima u firmi
- rad u smjenama

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- zaposlenje na određeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
- radi se 40 sati tjedno, subote i nedjelje su slobodne
- mogućnost stalnog zaposlenja
- stimulirajuća primanja uz kvalitetan profesionalni i osobni odnos

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.