Poslovni analitičar za blockchain / big data / ML sustave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CS Computer Systems d.o.o.
  • Adresa: Precko 1a, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.cs.hr

CS Computer Systems je informatička kuća s više od 32 godine prisutnosti na hrvatskom ICT tržištu. Projektiramo, uvodimo i održavamo poslovne informacijske i komunikacijske sustave visoke raspoloživosti za, informatički, visoko zahtjevne i profilirane kupce.

Iskustvo i znanja naših inženjera, a sukladno tome i naša lista korisnika, glavni su temelj naše prepoznatljivosti.

Partnerstva, uglavnom duža od jednog desetljeća, koja imamo s vodećim proizvođačima i kreatorima informatičkih tehnologija i tržišta, dodatan su temelj i izvor naših znanja i poslovnih usmjerenja.

Opis posla

Tražimo osobu sa strašću i znatiželjom za svijetom blockchain, big data i machine learning tehnologija. Ako ste kreativni, probleme pamtite samo kao uspješno riješene izazove, jedva čekate drugima prezentirati svoje ideje i čekanje na poticaj drugih svrstavate u kategoriju poraza, javite nam se! Nudimo vam okruženje novog i mladog tima prepunog entuzijazma te rad na novim višegodišnjim projektima.

Bit ćete zaduženi za:
- istraživanje blockhain (/ big data / ML / AI) tehnologija i njihove primjene u raznim područjima, uključujući područje zdravstva
- istraživanje ekonomije blockchain sustava
- provođenje inicijalnih istraživanja za provedbu novih ideja i formuliranje novih tehnološko-poslovnih koncepata
- osmišljavanje i logičko testiranje konsenzus algoritama
- formuliranje logičkih i matematičkih modela blockhain ekosustava
- istraživanje stanja i potreba tržišta te pronalaženje novih područja primjene
- komuniciranje s potencijalnim klijentima, prikupljanje i analiza informacija te uočavanje i definiranje prostora za implementaciju blockhain / big data /ML / AI tehnologije
- definiranje i izradu funkcionalnih zahtjeva za implementaciju novih tehnološko – poslovnih ideja
- suradnju s razvojnim timom

Uvjeti

- stručna sprema informatičkog, elektrotehničkog ili matematičkog usmjerenja
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- strastvenu znatiželju prema blockhain tehnologiji
- prethodno iskustvo u radu s blockchain tehnologijama je prednost
- odgovornost, prilagodljivost i samostalnost u radu
- komunikacijsko prezentacijske vještine

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

CS je tvrtka u kojoj možete dugoročno razvijati vašu karijeru. Naša opredijeljenost individualnom izboru omogućuje vam prilagodbu različitih aspekata vaše karijere i dodatno obrazovanje. Razvijamo kulturu inovacije što znači da će vaše ideje o tome kako unaprijediti naše i poslovanje naših klijenata biti visoko vrednovane.

Svim zainteresiranima nudimo posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.